Частная клиника MEDIK

0
609

Де знайти в Москві лояльні ціни на оформлення медичних документів оперативно?
Якщо Ви переживаєте про те, що куплений документ виявиться фальшивою – вивчіть зовнішній вигляд і всю складову документа на офіційному сайті ФСС Росії. Запам’ятайте головні правила, виходячи з яких, лікарняний лист в Москві купити можна не тільки недорогий, але при цьому і справжній. Частная клиника MEDIK пропонуе, недорого больничный лист в Москве.

Офіційний лікарняний лист 2017:

завжди оформлений на бланку державного зразка з потрійною ступенем захисту;
є друк ФСС РФ;
у правому верхньому куті вказаний номер виданого документа;
включає в себе печатку з прізвищем лікаря і його підпис.

Звернувши увагу на перераховані вище особливості оформленого документа, Ви зможете захистити себе від непотрібної покупки. Але якщо у Вас немає часу і досвіду розбиратися в таких нюансах – зверніться в приватну медичну клініку, де помилитися буде неможливо.

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРИВАТНА КЛІНІКА «MEDIK»

— це завжди якісне обслуговування пацієнтів і можливість оформити лікарняний лист офіційно і недорого в Москві і Московській області. Наша клініка – це не тільки один з варіантів оформити лікарняний лист за один день, але й гарантія того, що виданий документ виявиться 100% офіційний, буде внесено до відповідної бази даних ФСС, і з ним у Вас ніколи не виникне проблем. Все тому що «MEDIK» одна з небагатьох клінік в Москві, яка має державну ліцензію на оформлення медичних документів будь-якого типу і форми. Ви зможете надати довідку від лікаря в будь-яку потрібну інстанцію, і не переживати про те, чи пройде вона перевірку на якість.

Лікарі нашої клініки несуть відповідальність за кожен оформлений лікарняний лист 2017, рівно як і лікарі у Вашій поліклініці. Різниця в тому, що в приватній клініці Ви завжди знайдете послуги, недоступні звичайній поліклініці за місцем прописки. Наші лікарі готові оформити лікарняний лист 2017 заднім числом, і навіть без точної дати.

Ви зможете скористатися таким документом, коли самі цього захочете, або коли виникне така необхідність. Він врятує Вас у разі запізнення на роботу, або зовсім при неявці.
З допомогою приватної клініки «MEDIK» замовити лікарняний лист недорого можна при будь-якому випадку, без зайвих запитань від лікаря, і з гарантією конфіденційності Ваших даних.

Ми не поширюємо інформацію про те, куплений був оформлений нами лікарняний лист недорого, або оформлений людиною самостійно. Побачивши, як часто Ви виходите на лікарняну відпустку, Ваше начальство може засумніватися у Вашій чесності. Але наші клієнти зможуть відпочивати спокійно, адже наші лікарі завжди підтвердять Вашу непрацездатність цікавиться начальству, а оформлений документ пройде всі перевірки ФСС.
Ніхто і ніколи не зможе дорікнути Вас в частих відгулах, тому що вони будуть оформлені на офіційному рівні.
З «MEDIK» Ви згадайте про те, якого це бути вільним у будні дні від робочих зобов’язань. Ви зможете приділяти час не тільки собі, але і своїй сім’ї і друзям, яким Вас так не вистачає з-за Вашого напруженого графіка.

Ми допоможемо піти в оплачувану відпустку без причини і офіційно!

Відтепер Ви зможете втілити свою мрію у життя, і нарешті-то не тільки вийти на давно заслужений відпочинок, але і не втратити зарплату за пропущені дні на роботі.
Наші послуги роблять людей по всій країні щасливими, а можливості наших лікарів позбавляють їх навіть від самого процесу оформлення медичного документа.

«MEDIK» зробить все за Вас під ключ, давши Вам можливість розпоряджатися вільним часом із задоволенням і без зобов’язань!

Детальніше на сайті http://medik.moscow

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here