Аренда сервера

0
757

Устаткування розміщується в Москві, в датацентрі на технологічному майданчику KIAEHOUSE на території Курчатовського інституту, де розміщується один з опорних вузлів мережі MSK-IX. Таке размешение забезпечує чудову доступність ресурсів розміщується обладнання і можливість організації зв’язності з будь-якої з технологічних майданчиків або з будь-яким з учасників MSK-IX з використанням технологій канального або мережевого рівня. Також в дата-центрі розміщені вузли незалежних операторів, що надають широкий спектр телекомунікаційних послуг. У нас найкраща, аренда сервера

Установка своєї ОС

Ви можете вибрати як безкоштовно встановлену ОС зі списку, так і встановити будь-яку операційну систему самостійно.

Наданий для всіх серверів інтерфейс IPMI дозволяє встановлювати ОС, використовуючи віддалено розташований образ інсталяційного диска.

Переваги дата-центру в Москві

сучасний надійний датацентр на технологічному майданчику KIAEHOUSE на території Курчатовського інституту;
максимальна безпека — охорона території внутрішніми військами;
100 стійок в окремому залі;
загальна пропускна здатність 20 Гбіт / с;
присутність на MSK-IX;
відсутність інсталяційних платежів.
IPMI (від англ. Intelligent Platform Management Interface) — інтелектуальний інтерфейс управління платформою, призначений для автономного моніторингу та управління функціями, вбудованими безпосередньо в апаратне і вбудоване програмне забезпечення серверних платформ. Функції управління платформою доступні, навіть якщо система знаходиться у вимкненому стані.

** Трафік на портах повністю безлімітний і безкоштовний незалежно від напрямків і дотримання співвідношень вхідного / вихідного трафіку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяТорты на заказ в спб
Следующая статьяБлогун

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here