Туры в Венгрию

0
468

Перш ніж приступити до опису наших турів, хотілося б сказати пару слів про Угорщини.
Географічна близькість Угорщини до України дозволяє істотно знизити частку транспортної складової у вартості програм. У свою чергу це робить країну дуже привабливою для подорожей.
Якщо ж говорити про Угорщини в плані відпочинку, то спектр можливих турів дуже різноманітний. Це і екскурсійні програми у Будапешт, Вишеград, Сентедре, Егер. Лікувальні тури на знамениті термальні курорти — Хевіз, Хайдусобосло, Дебрецен. Ми пропонуемо, найкращі Туры в Венгрию.

Угорщина здавна славилася термальними джерелами і купальнями. На лікувальні властивості місцевих мінеральних вод першими звернули увагу стародавні кельти поселилися тут в 4-3 ст. до н. е. Однак перші лазні були побудовані римлянами.
Тіберій Нерон пасинок імператора Нерона, Завоював провінції Паннонія і заклав місто на місці сучасно Обуди, у 1873 р. увійшла до складу Будапешта. Зараз в країні діє понад 400 термальних купалень. Це достаток пояснюється унікальним становищем Угорщини, термальні води знаходяться тут набагато ближче до поверхні, ніж де-небудь ще в Європі. Щодня з природних джерел на поверхню виливається 300 тис. кубометрів термальної води.

Розробляючи програми по Угорщині, ми не прагнули зробити їх як можна дешевше, економлячи на якості готелів, гідів, обслуговуючого транспорту, адже для нас НАЙВАЖЛИВІШИМ критерієм є якість! Всі тури мають багаторічну «обкатку» і однаково успішно продаються, як українських туристів, так і туристів з країн Європи та Америки. Ми не ділимо наших клієнтів на VIP-туриста і масового. В першу чергу — Ви наш Клієнт, а значить, гідні найвищої якості послуг.
Крім представлених турів, ми готові розробити індивідуальні програми, виходячи з Ваших побажань. Так само наша компанія має багатий досвід в обслуговуванні корпоративних (групових) замовлень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here