«Лісовий квартал»

0
280

Зараз сучасним міським жителям дуже важко уявити своє життя без такого звичного механізму, як ліфт. Особливо, це стосується жителів багатоповерхових новобудов. Адже як без цього чуда технічного прогресу можна було б доставляти важкі сумки, велосипед або дитячу коляску на верхні поверхи?

Наявність ліфта дуже важливе питання, але більш важливий — це стан і справність цього самого ліфта. Жителям новобудов пощастило куди більше, ніж жителям старих київських панельок. У таких будинках мешканці змушені користуватися давно застарілими ліфтами, які рідко ремонтуються і обслуговуються.

Купуючи нерухомість в новобудові, майбутні власники досить часто цікавляться кількістю ліфтів, надійністю, їх кількістю і варіантами обслуговування. Відповідальні компанії-забудовники піклуються про своїх клієнтів і враховують потребу сучасних покупців і намагаються виправдати їх очікування і задовольнити потреби.

Жителі комплексу «Лісовий квартал» в Броварах діляться своїми враженнями від користування сучасним ліфтом: О значимости лифта в новостройке «Лесной квартал» на сайті http://za.zubr.in.ua/.

Олександр, власник квартири на 21 поверсі: «Ви знали, що ліфт придумали більше 150 років тому? Цікаво, що за весь цей час принцип роботи цієї системи не змінювався. Звичайно, з роками внутрішні системи змінювалися, постійно вдосконалювалися. Завдяки чому зараз в наших будинках ЖК «Лісовий квартал» встановлені сучасні, надійні і комфортні ліфти ».

Ліфти, встановлені в житловому комплексі «Лісовий квартал» дійсно є безпечними і відповідають найвищим вимогам. Ліфти рухаються при залученні спеціальних міцних тросів, яких на кожній кабіні встановлено не менше чотирьох. Також в ліфтових системах встановлені обмежувачі швидкості, які не дозволяють кабіні рухатися швидше, ніж треба. На кожній кабіні сучасних ліфтів встановлені спеціальні уловлювачі, які здатні в потрібний момент зупинити систему.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here