ПРОБЛЕМНА ШКІРА

0
231

Проблемна шкіра супроводжується: висипом хворобою (акне) — шкірне захворювання, яке призводить до розвитку запалень сальних залоз. Так як в сукупності шкірний жир і мертві клітини шкіри є сприятливим середовищем для патогенних бактерій, уход за лицом.

В основі проблемної шкіри лежить гіперфункція сальних залоз або ж навпаки зниження секрету, внаслідок чого порушується клітинний обмін шкіри.
Білий (закритий) комедон це накопичився шкірний жир в сальному протоці залози, який не контактує з повітрям, що і зумовлює білий колір.
Чорний (відкритий) комедон це накопичився шкірний жир і отшелушивающие частинки епітелію, в сукупності з пігментом і пилом, утворюють на поверхні шкіри виступає чорний горбок.

Якщо комедони починають запалюватися, то утворюються прищі. Це відбувається при попаданні в закупорені сальні протоки грибків і бактерій, які розмножуючись, виділяють токсини, провокуючи запальний процес.

Сальні кісти це закриті підшкірні шишки, які утворюються в результаті запалення волосяного фолікула, не викликає дискомфорту, рухлива і безболісна. Сальні кісти можуть пройти самостійно або видаляються хірургічним шляхом.

Себорея шкіри обличчя хронічний процес, який зачіпає лоб, ніс і підборіддя, в тих місцях, де активно беруть участь сальні залози і проявляється у вигляді відлущування епітелію. Відповідно в таких місцях сприятливо розмножуються різні бактерії, які утворюють вугри і комедони .

Постакне це вже вторинні ознаки проблемної шкіри, наслідки після довгих запальних вугрових процесів, які торкнулися глибокий шар дерми, деформуючи шкіру, в результаті загоєння утворюється атрофічний рубець. Профілактичними заходами щодо запобігання виникненню постакне є недопущення появи спалаху вугрових висипань. Також своєчасне лікування вищевказаних дерматологічних проблем.

Самостійні спроби розкрити запальні елементи призводять до утворення постакне. Слід зазначити, що при натисканні гній може послідувати всередину, провокуючи нове запалення, які складно виліковується.

Проблемна шкіра — це виліковне. Натуральна косметика Ізраїлю — лікувальний крем-емульсія Prima Vera послужить правильним доглядом за проблемною шкірою, допоможе позбутися від висипань і зробить проблемну шкіру гладкою, здоровою. Запобігає виникненню хронічних процесів, не допускаючи утворення постакне.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here