Отдых в батуми

0
189

39059 грн
Грузинський морський курорт Батумі пройшов довгий шлях становлення від гарнізону Римської Імперії до сучасного європейського курорту. Усвідомлюючи туристичний потенціал, Батумі стрімко розвивається, покращуючи інфраструктуру та умови проживання для гостей. Авіатури в Батумі з вильотом з Києва здійснюються з пересадкою в Стамбулі. Віза до Грузії українцям не потрібна. У нас отдых в батуми.
Пляжний відпочинок в Батумі користується надзвичайною популярністю. Влітку Батумі-Біч є одним з найжвавіших місць в місті. Більш відокремленими є пляжі Кваріаті і Гоніо. Сімейний відпочинок в Батумі передбачає відвідування озер «Ардаганское» і «Нуригель» з водними атракціонами, фонтанами, акваріумом і дельфінарієм, а також Батумського ботанічного саду. Якщо ви збираєтеся на відпочинок з дітьми в Батумі, обов’язково включіть в план поїздки візит в аквапарк Батумі. Басейни і гірки сподобаються і дітям, і дорослим, а ще на території можна смачно пообідати і придбати сувеніри. Екскурсійні тури в Батумі включають відвідування мечеті XIX століття, церкви Св. Миколи, візантійських руїн фортеці Гоніо, а також численних музеїв.

Чисельність готелів в Батумі постійно зростає. Зовсім недавно в місті відкрилися заклади мереж Hilton, Sheraton і Radisson, які надають незмінно високий рівень сервісу і послуг. Більш бюджетні готелі Батумі — це Sanapiro 4*, Marina 3* і Iris 3*.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛак автомобильный
Следующая статьяПовербанк

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here