Противірусні і протизастудні аюрведические препарати

0
167

Протягом всього року (і особливо в холодну пору року) кожен з нас стикається з проблемою підбору противірусних та протизастудних препаратів. Віруси — це мікроорганізми, які при найменшому ослабленні імунітету безперешкодно потрапляють в наш організм, викликаючи ряд захворювань, таких як ГРВІ, грип, герпес і інші. При виникненні такої недуги кожен намагається вибрати недорогий, але дуже ефективний препарат, таке рішення може представити широкий асортимент аюрведических препаратів, Аюрведа при простуде. Купуючи аюрведичний препарат, ви отримуєте не тільки позбавлення від симптомів, але і повне відновлення організму без побічних ефектів.

Аюрведичні практики пояснюють застуду та вірусні захворювання розладом доши Капха, в результаті чого можуть з’явитися різного типу болю, такі як ломота тіла, висока температура, головний біль, біль в горлі, нежить і ін. В аюрведичній медицині рекомендується приймати від кашлю трави і потогінні препарати, а для зниження ознобу і температури спеціалізовані трав’яні чаї, рясне пиття і легке харчування допомагає швидше відновитися після захворювання. Одним із принципів лікування простудних захворювань є рясне пиття гарячих напоїв, які мають потогінну дію, наділяючи організм необхідними поживними речовинами і вітамінами. Аюрведичні препарати складаються виключно з натуральних інгредієнтів, що дає можливість вилікуватися від застуди або запалення не порушуючи внутрішній баланс організм побічними ефектами.

В каталозі аюрведических препаратів представлена ​​величезна кількість терапевтичних медикаментів, їх основною перевагою є швидке дію, точковий вплив, реагування на інфекцію з її подальшим усуненням і повна безпека в вживанні. Гарячковий стан і підвищена температура не завжди говорить про вірусному захворюванні, в деяких випадках це расу дхату (процеси в кровоносній системі). Очистивши організм від токсичних речовин (видалення ами), застуда або запальний процес почне поступово відступати. Неможливо повністю вилікуватися від захворювання зі слабким імунітетом, тільки повне відновлення організму сприяє одужанню. Аюрведическая система радить застосовувати препарати зі складу лікувальних трав і спецій, наприклад, коріандр, імбир, фенхель, базилік, кумін і інші. Такі протизастудні засоби сприяють розпалюванню метаболічного вогню, що в свою чергу допомагає впоратися з будь-яким запальним процесом, в тому числі і з вірусними захворюваннями.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here