Гормон росту

0
27

Гормон росту (гр) https://blackmarket.pro — вдає із себе білок, який виробляється певною частиною мозку — гіпофізом. Він стимулює транспорт амінокислот в м’язи і тим самим насичує їх. Гормон росту впливає і на жирні кислоти. За допомогою нього, жир окислюється і розщеплюється, а енергія, яка виробляється від цього процесу допомагає посилити анаболічний ефект у всьому організмі.

Гормон росту в великих кількостях провокує зростання внутрішніх органів, а також вух, носа, і інших частин тіла. Але простим любителям на наш погляд, не варто цього боятися. Дані «побічні ефекти» гормону росту, можливі лише при дуже великих дозах, до яких вдаються професійні спортсмени. Від 50 одиниць на добу. Нерідко вдається побачити, бодібілдерів з великими животами і з подовженою щелепою … Частина з них, дійсно придбала такі риси через гормону росту.
— Дуже дорога ціна. Курс навіть найдешевшого не оригінальна гормону росту буде коштувати мінімум 500 доларів і не кожен зможе собі це дозволити
— Тривалість курсу. Щоб побачити перші зміни і роботу гр, повинно пройти не менше місяця.

Флакони гормону росту містить в собі зазвичай 4 або 10 одиниць робочої речовини. Розводити гр найкраще водою для ін’єкцій або розчинником, який зазвичай додається в комплекті. Дозування — дуже сильно варіюється. Але на наш погляд, для чоловіка цілком вистачить — 10 одиниць в день, а для дівчини 5 одиниць. Розглянемо, як правильно розрахувати дозування гормону росту на інсуліновий шприці. Припустимо, дівчина вагою 50 кг, хоче поставити собі 5 одиниць гр. Вона бере флакон об’ємом 10 одиниць діючої речовини. Розводить його 1 кубом води для ін’єкцій і набирає 50 одиниць, тобто половинку інсулінового шприца. Значить одного десяти одиничного флакона буде вистачати на 2 дня. Колоти гормон росту слід в жирову складку на животі, під кутом 45 градусів. Кращий час для ін’єкції — ранок.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here