Бокс

0
34

Настає час, коли люди вже награлися за комп’ютером і стали користуватися ним і інтернетом за потребою, що призвело до збільшення інтересу до спорту зокрема футболу, тренажерним залам і єдиноборств. Це так само пов’язано з природною потребою організму в систематичному русі.

Ми вам пропонуємо нашу секцію бокс ТКО як дозвілля і додатковий рух, а для більш зацікавлених як спорт. Щоб почати займатися боксом бажано в першу чергу перевіритися у лікаря кардіолога, так приходячи в зал боксу ви ризикуєте отримати стрес від незвичних так званих конфліктних ситуацій з партнером, які призводять до викиду великої кількості адреналіну в кров плюс активна фізичне навантаження. Якщо все-таки з серцем не все добре, то можна займатися боксом індивідуально, щоб тренер міг давати щадну навантаження для вашого серця, так як індивідуальні тренування з боксу Харків передбачають особливий підхід до кожного. Тому що в групі є люди у яких краще координація і вони все нові руху схоплюють на льоту, а є люди яким все дається набагато важче, але це не означає що він може стати гірше бійцем, просто йому потрібно буде докласти багато часу і сил для досягнення результату. до речі часто такі люди домагаються непоганих результатів якщо наполегливо йдуть до своєї мети. Не варто бояться що в груповий тренуванні вас може травмувати спаринг-партнер, тому що заняття являє собою комплекс вправ, що підводять і відпрацювання готової захисту і атаки в представлених комбінаціях.

Їх потрібно відпрацьовувати обережно і без особливих зусиль, а на техніку, що не може привести до травм. Вільний бій дається всього один, два, три рази за заняття (бувають рідкісні винятки). Секція боксу в Харкові може нести оздоровчий характер, підготовку до самооборони і виховання спортсменів-боксерів, які виступатимуть на змаганнях і прагнути стати чемпіонами. Один і той же тренер може підходити одній людині, і не подобається іншому. Наприклад одному подобається багато фізичних навантажень, а іншому спортсменові подобаються помірні навантаження, а тренер дає щось одне. Тому найкращий тренер з боксу для кожного свій.

Ми зацікавлені у фізичному розвитку хлопчиків і дівчаток з 7 до 12 років, тому що діти — це наше майбутнє. І тому для хлопців, які відносяться до занять серйозно, займаються охоче і без пропусків надається можливість відвідувати секцію БЕЗКОШТОВНО. Діти які захочуть, зможуть виступати на змаганнях з боксу для початківців, а далі і для досвідчених спортсменів. Ми знаходимося на станції метро Ботанічний сад і завдяки тому, що в Харкові добре розвинений метрополітен до нас зручно дістатися з будь-якої частини міста щоб почати зайнятися боксом.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here