Золадекс

0
147

Золадекс використовується у чоловіків для лікування раку передміхурової залози . Він використовується у жінок для лікування деяких видів раку молочної залози або певних захворювань матки ( ендометріоз ). Він також використовується жінками для розгладження слизової оболонки матки ( ендометрію ) при підготовці до процедури лікування аномального маткової кровотечі . Поговоріть зі своїм лікарем про ризики та переваги лікування.

Гозерелін схожий на природний гормон, що виробляється організмом ( лютеїнізуючий гормон, що вивільняє гормон-LHRH). Він працює шляхом зменшення гормонів тестостерону у чоловіків і гормонів естрогену у жінок. Цей ефект допомагає уповільнити або зупинити зростання певних ракових клітин і тканин матки, яким необхідні ці гормони для росту і поширення. Ми пропонуэмо Купить Золадекс 3,6.

Як використовувати Золадекс
Прочитайте брошуру з інформацією про препарат, якщо вона доступна у вашого фармацевта, перш ніж ви почнете використовувати золадекс і кожен раз, коли ви будете отримувати добавку. Якщо у вас є які-небудь питання, зверніться до лікаря або фармацевта.

Це ліки є імплантатом, який повільно виділяє гормон у ваше тіло. Він поміщається медичним працівником шляхом ін’єкції під шкіру нижньої частини живота нижче пупка. Сам імплантат повністю вбирається в організм протягом тижнів або місяців.

Приймайте ці ліки, як зазначено вашим лікарем. 3,6-міліграмовий шприц зазвичай вводиться кожні 4 тижні. 10,8 миллиграммовый шприц зазвичай вводиться кожні 12-13 тижнів. Точно дотримуйтесь графіку дозування, щоб отримати максимальну користь від нього. Щоб не забути, відзначте дні в календарі, щоб відстежувати, коли отримати наступну дозу. Не припиняйте прийом цих ліків без схвалення вашого лікаря.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяAliexpress
Следующая статьяСофосбувир

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here